www.soclosedecember.se adidas schuhe adidas schuhe chaussure adidas www.soclosedecember.se chaussures adidas www.soclosedecember.se adidas schoenen adidas sneakers adidas skor adidas skor adidas skor adidas zapatillas zapatillas adidas www.soclosedecember.se adidas scarpe adidas scarpe www.soclosedecember.se adidas uk adidas shoes adidas trainers

rökHABERLER

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “Reklamda Yeni Düzenlemeler, Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”na katıldık.

13 Nisan 2016 tarihinde, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen  “Reklamda Yeni Düzenlemeler, Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” gerçekleştirildi.

 

Çalıştayda üç başlık altında oturumlar yapıldı. “Gıda Reklamları, Çocuk ve Obezite” başlıklı ilk oturumda koordinatör yardımcısı Müge Tanığ, “Karşılaştırmalı Reklamlar” başlıklı oturumda ise Kurul koordinatörü Av. Ulya Duran panelist olarak RÖK’ü temsilen sunumda bulundu. Çalıştayın son oturumu olan “Dijital Reklam, Sorunlar ve Çözümler” konusunda ise RÖK Kurul üyesi Av. Tuğrul Sevim panelist olarak katılım sağladı.

 

Çalıştaydaki oturumlarda, RÖK dışında Reklam Kurulu, RTÜK, RVD ve RD temsilcileri de görüşlerini bildirdiler. Kamu kurumları, akademisyenler ve özel sektörün bir araya geldiği bu çalıştayda, üniversitenin liderliğinde tüm tarafların yer aldığı çalışma grupları oluşturularak, ilgili oturum konuları ile ilgili olarak detaylı çalışma yapılmasına karar verildi.

canada goose italiaa ugg saldi woolrich uomo woolrich parka woolrich outlet moncler uomo scarpe timberland ugg stivali stivali ugg moncler milano timberland shoes canada goose outlet timberland scarpe moncler outlet canada goose zug